Emilia Komarnicka & LoLa Band

 

Emilia Komarnicka – Klynstra, aktorka filmowa, serialowa i teatralna, szerszej publiczności znana między innym z serialu „Na dobre i na złe”, Ranczo” oraz programu telewizyjnego „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Współpracowała z wieloma teatrami w Polsce, m.in. z Teatrem Wybrzeże, Teatrem Jaracza w Łodzi, Teatrem Syrena w Warszawie, Teatrem Capitol we Wrocławiu. Obecnie regularnie gra na scenach Teatru Ateneum w Warszawie, oraz na scenach Mazowieckiego Instytutu Kultury.

Ma za sobą blisko 40 premier teatralnych, musicalowych i podobną liczbę tytułów filmowych, serialowych oraz teatrów telewizji i słuchowisk radia.

W swoim autorskim programie recitalowym wraz z znakomitymi muzykami: Piotrem Słopeckim, Pawłem Zagańczykiem, Jarkiem Stokowskim oraz Grzegorzem Lewandowskim zabiera w duchową podróż muzyczną poruszając się po klasyce polskiej piosenki (utwory m.in. A. Osieckiej, M. Grechuty, czy Kabaretu Starszych Panów), klasyce światowej (m.in. A. Piazzolla, L. Armstrong) a także utworach własnej kompozycji.

Godzinny program muzyczny jest zatem połączeniem znakomitej muzyki z wartościowym tekstem, dostarczając publiczności kulturalną rozrywkę, która pozwala oderwać się na chwilę od codzienności i zadumać nad tym jak działamy i co z tego wynika. 

Skład zespołu:
Emilia Komarnicka – wokal
Piotr Słopecki – fortepian
Paweł Zagańczyk – akordeon
Jarosław Stokowski – kontrabas